Styrelse / Kontakt

Styrelse vald vid årsmöte 2019

Björn Stahre, Lerum, ordförande
stahrebjorn@gmail.com

 

 

Lennart Wassenius, Lerum, vice ordförande
lennart.wassenius@lerum.se

 

 

Sven Borei, Lerum, sekreterare
sven@heskonsult.com

 

 

Margareta Tistrand, Lerum, kassör
margareta.tistrand@migrationsverket.se

Bengt Bohlin, Lerum, teknik
bengt.bohlin@gmail.com

Leif Schjött, Lerum, teknik
schjott@bredband.net

 

 

Wolfgang Tistrand, Skövde, teknik, medlemmar, mässor
wolfgang@lia.se

 

 

Karin Poulsen, Lerum, web
carin.poulsen@gmail.com

 

 

Christer Gellerman, Lerum, web
christer@gellerman.nu

 

 

Verksamhetsberättelse
Verksamhetsberättelse 2018

Postadress
Järnvägsföreningen i Lerum
c/o BAS
Hilleforsvägen 2
443 61 Stenkullen

Uppdaterad 2019-08-14